У Львові визначилися із забудовою 9 ділянок

logo
164836_u_lvovi_viznachilisja_iz_zabudovoju_9_dil.jpeg


Новини, 19.01.2018

19.01.2018, 13:06

проект, строительство, исполкомНа виконкомі прийняли 9 рішень щодо затвердження детальних планів території і містобудівних умов та обмежень. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 19 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято 9 рішень, які стосуються сфери містобудівної діяльності. Ще 3 рішення було перенесено, а 1 – не прийнято.

Було прийнято рішення:

Про затвердження детального плану території у районі вул. Ряшівської проектованої, вул. Щирецької, 8-го Скнилівського провулку.
Про погодження детального плану території, обмеженої вул. М. Кривоноса, вул. Опришківською, залізничною колією, вул. Б. Хмельницького, вул. Пильникарською, вул. Ужгородською, вул. Замковою, вул. Пішою, вул. Насипною, вул. Підвальною, вул. В. Винниченка.
Про розроблення детального плану території у районі вул. Хуторівки, залізничної колії.
Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ЛКП “Рембуд” будівлі міського архіву з громадським центром на вул. Трускавецькій – вул. І. Пулюя.
Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на влаштування ПАТ “Концерн Галнафтогаз” сонячної електростанції з розміщенням фотомодулів на даху і фасадах будинку на вул. Героїв УПА, 72.
Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ “Персей-Плюс” будівель на вул. С. Гайдучка, 1 під цех з виробництва соняшникової кислої олії та мийку.
Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням ТзОВ фірмою “Юнітек” будівлі матеріального складу-навісу під літерою “Б-1” та будівлі виробничого корпусу на вул. В. Липинського, 54 – вул. Городницькій, 47 за рахунок добудови та надбудови під виробничо-складську будівлю з адміністративними приміщеннями, даховою котельнею, трансформаторною підстанцією та будівництва газорозподільного пункту.
Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Ножкіним В. В. магазину непродовольчих товарів на вул. Є. Патона, 33-А.
Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво фізичною особою – підприємцем    Ящуком О. О. адміністративного будинку на вул. Зеленій, 253.

Не прийнято рішення:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ “Укрнафта” стаціонарного газового заправника типу LPG-10 на території автозаправної станції на вул. Зеленій, 322.

Перенесено рішення:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ “Укрнафта” стаціонарного газового заправника типу LPG-5 на території автозаправної станції на вул. Кульпарківській, 224/1.
Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ “Укрнафта” стаціонарного газового заправника на території автозаправної станції на вул. Луганській, 2-А.
Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на встановлення ПАТ “Укрнафта” стаціонарного газового заправника типу LPG-5 на території автозаправної станції на вул. Хуторівці, 59.

На исполкоме приняли 9 решений об утверждении детальных планов территории и градостроительных условий и ограничений. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Сегодня, 19 января, на заседании исполнительного комитета Львовского городского совета было принято 9 решений, касающихся сферы градостроительной деятельности. Еще 3 решения были перенесены, а 1 – не принято.

Было принято решение:

Об утверждении детального плана территории в районе ул. Ряшевской проектируемой, ул. Щирецкой, 8-го Скниловского переулка.
О согласовании детального плана территории, ограниченной ул. М. Кривоноса, ул. Опришковская, железной дорогой, ул. Б. Хмельницкого, ул. Пильникарская, ул. Ужгородской, ул. Замковой, ул. Пешей, ул. Насыпной, ул. Подвальной, ул. В. Винниченко.
О разработке детального плана территории в районе ул. Хуторовки, железнодорожного пути.
Об утверждении градостроительных условий и ограничений для проектирования объекта строительства на строительство ЛКП “Ремстрой” здания городского архива с общественным центром на ул. Трускавецкой – ул. И. Пулюя.
Об утверждении градостроительных условий и ограничений для проектирования объекта строительства на устройство ПАО “Концерн Галнафтогаз” солнечной электростанции с размещением фотомодулей на крыше и фасадах дома на ул. Героев УПА, 72.
Об утверждении градостроительных условий и ограничений для проектирования объекта строительства на реконструкцию ООО “Персей-Плюс” зданий на ул. С Гайдучка, 1 под цех по производству подсолнечного кислой масла и мойку.
Об утверждении градостроительных условий и ограничений для проектирования объекта строительства на реконструкцию с расширением ООО фирмой “Юнитек” здания материального склада-навеса под буквой “Б-1” и здания производственного корпуса на ул. В. Липинского, 54 – ул. Городницкий, 47 за счет достройки и надстройки под производственно-складское здание с административными помещениями, крышной котельной, трансформаторной подстанцией и строительства газораспределительного пункта.
Об утверждении градостроительных условий и ограничений для проектирования объекта строительства на строительство гр. Ножкин В. В. магазина непродовольственных товаров по ул. Патона, 33-А.
Об утверждении градостроительных условий и ограничений для проектирования объекта строительства на строительство физическим лицом – предпринимателем Ящуком А. А. административного здания на ул. Зеленой, 253.

Не принято решение:

Об утверждении градостроительных условий и ограничений для проектирования объекта строительства на установление ПАО “Укрнафта” стационарного газового заправщика типа LPG-10 на территории автозаправочной станции на ул. Зеленой, 322.

Перенесено решение:

Об утверждении градостроительных условий и ограничений для проектирования объекта строительства на установление ПАО “Укрнафта” стационарного газового заправщика типа LPG-5 на территории автозаправочной станции на ул. Кульпарковской, 224/1.
Об утверждении градостроительных условий и ограничений для проектирования объекта строительства на установление ПАО “Укрнафта” стационарного газового заправщика на территории автозаправочной станции на ул. Луганской, 2-А.
Об утверждении градостроительных условий и ограничений для проектирования объекта строительства на установление ПАО “Укрнафта” стационарного газового заправщика типа LPG-5 на территории автозаправочной станции на ул. Хуторовке, 59.

Соцсети

Погода


А поділитися?