У Львові влаштували спецоперацію зі спасіння дерева: чому воно особливе (ВІДЕО)

logo


Share

Tweet

Pinterest

reddit

«Дрогобицький завод автомобільних кранів» представив зразки військові автокран КТА-25 та екскаватор ЕОВ-4421МУ.

Про це пише повідомляє Defense Express.

За інформацією, на цей час спецтехніка пройшла визначальні відомчі випробування та допущена до експлуатації в Збройних силах України й проходить відповідні державні випробування. Уже відбулися польові випробування екскаватора ЕОВ-4421МУ на полігоні у Кам’янець-Подільському.

“Водночас витрата палива у конкурента була від 14 літрів за годину, проти 9 у нашого. До того ж наш комфортніший. Кабіна герметична й обладнана кондиціонером. Крім того, він менш шумний і найкращий для роботи на передньому краї”, – додав він.

: Як залучити інвестиції в свій проєкт

За словами очільника Дрогобицького заводу автомобільних кранів, військовий варіант крана КТА-25 є (в цивільному варіанті) серійною та надійною моделлю, що випускається не один рік. Майже 90% комплектуючих машини – українського виробництва.

“Працює він при всіх кліматичних умовах, при різних нахилах. Кран зроблений з використанням повнопривідного КрАЗу 6х6. На вимогу військових ми більше захистили його, удосконалили для роботи на певних небезпечних територіях і об’єктах”, – відзначив Сергій Коваленко.

: Запускаєте стартап? Чотири простих запитання, відповіді на які допоможуть проєкту злетіти

Варто додати, що обидві моделі випускаються на вітчизняному шасі КрАЗ-6322 6х6 та відповідають усім вимогам для подібної військової техніки армій-країн НАТО.

: Худі, мило та шкарпетки. Як діти-сироти заробляють прямо в стінах дитбудинків

Нагадаємо, український військовий контингент у Конго отримав нові гелікоптери.

Як ми повідомляли раніше, Повітряні Сили ЗСУ отримають нові парашути.

Усі фото: defence-ua.com.