У Львові власник футбольного клубу збудує офісний центр на місці заводу «Кінескоп»

logo
145534_u_lvovi_vlasnik_futbolnogo_klubu_zbudue_o.png


Сьогодні, 27 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради погодив розроблення детального плану території для будівництва офісного центру на вул.. Героїв УПА та розробки транспортної схеми у зв’язку із цим будівництвом.

Так, виконком дозволив розроблення детального плану території у районі вул. В. Антоновича, вул. Кульпарківської, вул. Героїв УПА відповідно до державних будівельних та інших норм, стандартів і правил, генерального плану м. Львова та положень затвердженої містобудівної документації.

Згідно рішення, відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території є приватне підприємство «Віва-Ф».

«Це є колишній завод «Кінескоп». В якому має бажання інвестор збудувати на місці цеху офісний центр і управління архітектури висунуло умову, щоб розробити транспортну схему і відточити усі червоні лінії внутрішньоквртальних проїздів», – зазначив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Згідно даних Youcontrol, засновником підприємства «Віва-Ф» є ТзОВ «Компанія Ріел-Естейл Груп», яка належить Володимиру та Зиновії Шведам.  Володимир Швед з-поміж іншого є одним із засновників ГО ФК «Галичина».


А поділитися?Вам має сподобатись...