У Львові водій автобуса вигнав із салону хлопчика, який показав йому учнівський квиток

logo
177517_u_lvovi_vodij_avtobusa_vignav_iz_salonu_h.jpeg


У своєму дописі жінка також нарікає на інших пасажирів автобуса, яка мовчки спостерігали за ситуацією. За її словами, ніхто з людей не вступився за її дитину. Зазначимо, що автобусний маршрут №41 у Львові обслуговує перевізник “Фіакр Львів”.

Зауважимо, що депутат міськради Львова Ігор Телішевський на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав, що 21-го березня, представники автотранспортних підприємств «Львівське АТП 14630», ТзОВ «Успіх БМ», ТзОВ «Міра і К» та ТзОВ “Фіакр – Львів”, підтримали ініціативу депутатського корпусу ЛМР, щодо надання права безкоштовного проїзду в громадському транспорті учням середньо освітніх шкіл.

“Так, право на безкоштовний проїзд матимуть ті учні, які покажуть водію свій учнівський квиток. Безкоштовний проїзд для школярів діятиме з 07:00 до 20:00, крім вихідних і святкових днів та канікул”, – йдеться в дописі Телішевського.

Втім, за інформацією депутата, проти цієї ідеї виступає мер Львова Андрій Садовий, який не хоче виносити відповідну ухвалу на розгляд сесії міської ради, яка відбудеться у четвер, 22-го березня.

Читайте також на нашому сайті:

Чому Львів ще не скоро відмовиться від маршруток на користь великогабаритних автобусів.


А поділитися?