У Львові водіїв просять не паркувати авто у недозволених місцях

logo


image

16:17, Сьогодні

Надійне джерело

Львівська мерія просить водіїв не паркувати авто у недозволених місцях.

2 березня Львівська міська рада опублікувала звернення із закликом водіїв не паркувати свої авто з порушенням правил дорожнього руху, зокрема, під знаком “зупинка заборонена”, “стоянка заборонена”, на перехрестях.

Зазначили, що в умовах воєнного стану хаотичне паркування ускладнює дорожній рух, а також проїзд спецтранспорту, який забезпечує життєдіяльність міста та допомагає Збройним силам України.

“Бачимо, що зараз автомобілі, зокрема з номерами інших регіонів, припарковані з порушеннями на перехрестях, у місцях, які звужують і ускладнюють дорожній рух. Зараз нам дуже важливо, щоб вулиці були проїзні, щоб і спецтехніка, яка забезпечує життєдіяльність міста та допомагає Збройним силам України, і гуманітарна допомога були вчасно доставлені до місць призначення”, – зазначили у повідомленні. 

Інспектори з паркування посилено патрулюють центральну частину міста, а також вулиці Городоцьку та Чернівецьку і працюють у режимі інформування водіїв – залишають інформаційні повідомлення, з проханням перепаркувати авто на іншу локацію. Якщо немає зворотної реакції – штрафують та залучають евакуатори.

Зараз у місті майданчики для платного паркування є недовантажені, тому водії мають можливість повноцінно паркуватися без порушень правил дорожнього руху.

Фото на головній умовне, автор: Роман Балук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію