У Львові вперше проведуть міжнародну тревел-конференцію Compass 2017

logo
149923_u_lvovi_vpershe_provedut_mizhnarodnu_trev.jpeg


У суботу, 18 листопада, у Львові вперше проведуть конференцію про подорожі Compass 2017. Участь у події візьмуть мандрівники з України та Польщі, які поділяться туристичними лайфхаками та розкажуть, як зацікавити аудиторію розповідями про подорожі.

«Досвідчені мандрівники з України та Польщі приїдуть до Львова поділитися неймовірними, смішними і просто цікавими пригодами зі своїх подорожей. А ще спікери розкажуть, як перетворюють свої мандрівки у медіаісторії, що захоплюють цілий світ. Які головні лайфхаки професійних мандрівників? Що робити, щоб привернути увагу аудиторії до тревел-матеріалів (блогів, відеорозповідей та репортажів)? Відповіді – 18 листопада», – йдеться в анонсі події.

Конференцію Compass 2017 організовують Lviv Media Forum та польський медіастартап Outriders за підтримки Lviv Travel Club.

«На Compass 2017 приїдуть спікери, чиїми тревел-історіями захоплюється вся Україна. Богдан Логвиненко буде говорити, чим живе його надпопулярний проект-експедиція Ukraїner. Про те, як воно – підкорювати Еверест, почуємо від Ірини Галай, першої українки, яка піднялася на найвищу вершину світу. Автори блогу ПроПоходи поділяться умінням майстерно поєднувати блогінг та подорожі. Пьотр Горзела та Каміла Кєлар розкажуть, як роблять мандрівки природою так, що їхні блоги читають десятки тисяч поляків. Репортажист Богдан Кутєпов дотепно перекаже свою історію подорожі в Непал, де два роки тому знімав доволі курйозну евакуацію українців після землетрусу. Ведуча проекту «Європа за копійки» Марія Себова в деталях розповість, як подорожувати бюджетно, але цікаво. Мандрівник Євген Іхельзон пояснить, чому створити путівник – це набагато потрібніше, ніж створити тревел-блог», – повідомляють організатори.

Реєстрація на Compass 2017 платна, однак для читачів ZAXID.NET діятиме знижка: перші десять читачів зможуть скористатися пільгою на 100 грн. Щоб отримати знижку, потрібно зареєструватися за посиланням.


А поділитися?Вам має сподобатись...