У Львові вранці майже годину тривала повітряна тривога

logo


image

З 6.15 до 7.12.

Сигнал «Повітряна тривога» від Державної служби надзвичайних ситуацій України розпочався о 6.15, пише Dailylviv.com. За цим сигналом увімкнули систему оповіщення у Львівській області. 

Під час цієї тривоги звучить такий текст: «Громадяни! Повітряна тривога! Відключить світло, газ, вогонь у печах. Візьміть засоби індивідуального захисту, документи, запас харчів та води. Попередьте сусідів і допоможіть хворим та людям похилого віку вийти на вулицю. Якнайшвидше дістаньтесь найпростішого укриття підвального типу або заховайтися на місцевості. Дотримуйтеся спокою та порядку. Уважно слухайте повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони».

Про відбій повітряної тривоги було повідомлено о 7.12.

Звучало таке повідомлення у цьому випадку: «Відбій повітряної тривоги! Усім повернутися до місць роботи або проживання. Допоможіть у цьому хворим та людям похилого віку. Будьте готовим до можливого повторного нападу противника. Завжди майте з собою засоби індивідуального захисту. Уважно слухайте повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони».

Офіційні канали комунікації Львівської обласної військової адміністрації.

Львівська обласна військова адміністрація:

Львівщина. Люди дії:

Оповіщення цивільного захисту:

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький: