У Львові вшанують пам’ять Василя Сліпака

logo


У Львові відбудеться низка заходів, присвячених пам’яті вихованця хорової капели «Дударик» Василя Сліпака.фото: соцмережі

фото: соцмережі

Сьогодні, 29 червня, виповнюється два роки з дня смерті українського оперного співака Василя Сліпака, який загинув у зоні проведення АТО 29 червня 2016 року.

З 28 червня по 1 липня в Україні відбуватиметься повторний прокат фільму «Міф» режисера Леоніда Кантера про життя видатного українця.

Прокат відбудеться у Києві, Львові, Одесі, Харкові, Сумах, Житомирі, Кам’янці-Подільському, Ладижині. Зокрема у Львові сеанси заплановані в кінотеатрах ІМАХ о 18:00.

«Міф» – документальна історія життя Василя Сліпака, оперного співака зі світовою славою та унікальним голосом, який узяв собі псевдонім «Міф». Кошти на зйомки збирали доброчинці зі всього світу через спільнокошт. У фільмі йде мова про ранні періоди життя і творчості Василя, а також про останній час на фронті.

Також із 29 червня по 1 липня у Львові та Києві відбудеться W LIVE — Міжнародний музичний марафон Василя Сліпака. У Львові «Petite MESSE SOLENNELE» можна буде почути завтра, 30 червня, у концертному залі Львівської обласної філармонії.