У Львові встановили новий рекорд вартості нерухомості

logo


У понеділок, 10 грудня управління комунальної власності Львівської міськради на аукціоні продало приміщення площею 72,9 м2 на площі Ринок за 34 млн грн. Відтак вартість квадратного метра склала 16,8 тис. доларів США, що стало абсолютним рекордом для Львова.

Переможцем понеділкового аукціону стало ТзОВ «Львівмедікалцентр», засновником якого є Юрій Ломага, який є бізнес-партнером львівського підприємця Григорія Козловського.

На аукціон виставили приміщення першого поверху на площі Ринок, 12, площею 28,4 м2, та приміщення першого поверху на площі Ринок, 13, площею 44,5 м2, які з’єднані між собою. Стартова ціна лоту, загальною площею 72,9 м2, становила 12,6 млн грн.

У аукціоні взяли участь 9 учасників, серед яких ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», ТзОВ «Холдинг емоцій «!Фест» та ТзОВ «Компанія Ріел-Естейт Груп». Кінцева пропозиція ТзОВ «Львівмедікалцентр» становила 34 000 001 грн ($16,8 тис./м² за курсом НБУ) і всього на 1 грн відрізнялась від ТзОВ «Українські телекомунікації».

Попередній рекорд вартості був зафіксований у 2015 році, коли 11 м2 на вул. Стоєврейській продали за $10,3 тис. м².

Будинки №12 та №13 на площі Ринок є пам’ятками архітектури та містобудування національного значення.

Засновником ТзОВ «Львівмедікалцентр» є Юрій Ломага, який, за даними антикорупційного сайту «Наші гроші. Львів», часто представляє інтереси фірм Григорія Козловського.

Як писав ZAXID.NET, у вересні депутат Львівської міськради та відомий бізнесмен Григорій Козловський викупив на аукціоні чотириповерховий будинок на вул. Петра Дорошенка за 16,9 млн грн.

У вересні ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель», власником якого є Григорій Козловський, також викупило у мерії підвал (менше 74 м2) на площі Ринок, 31 за 5 млн грн.