У Львові встановлять антисептики для рук, щоб запобігти занесенню коронавірусу

logo


Сьогодні, 26 лютого, під час засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС ухвалили рішення про виділення коштів на облаштування станцій дезінфекції. У Львові хочу встановити антисептики для рук у місцях, де велике скупчення людей – комунальних установах, ЦНАПах міста, театрах, музеях, комунальних заклади. 

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, також зазначили, що забезпечать проведення дезінфекції автомобільного і електричного транспорту. Відповідні закупівлі проведуть у межах вживання протиепідемічних заходів щодо запобіганню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом. 

Під час засідання комісії доповіли, що медичні заклади та працівники готові до роботи з пацієнтами, інфікованими коронавірусом. Однак наразі в області немає тест-систем для виявлення вірусу, отож прийняли рішення звернутися до міст-партнерів про їх закупівлю. Також міський голова Андрій Садовий запропонував купити апарат ЕКМО, який коштує понад 9 млн грн. За його словами, якщо є можливість мати обладнання, яке рятує життя, треба, щоб у нас такий апарат був.

Зазначимо, щоб уникнути захворювання на гостре респіраторне захворювання потрібно виконутива декільках простих  рекомендацій