У Львові встановлять лавки з підігрівом

logo
154774_u_lvovi_vstanovljat_lavki_z_pidigrivom.jpeg


03.12.2017, 15:11

лавки с подогревом, НаучнаяУ “розумному” мікрорайоні Львова встановлять лавки з підігрівом. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У мікрорайоні Наукова – Володимира Великого встановлять лавок з підігрівом та освітленням. Як розповів радник міського голови Андрій Шевців, наразі встановлюють два таких комплекси на вул. Науковій, 90, та на вул. Пулюя, 16. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

“Встановлюються лавочки з підігрівом та освітленням. В лавці є спеціально встановлена стрічка і коли температура опускається нижче +3, то вмикається підігрів. Така зона буде на вул. Пулюя, 16 і на вул. Науковій, 90 для жінок з колясками, це було їхнє прохання”, – сказав Андрій Шевців.

Радник міського голови Львова також додав, що у мікрорайоні Наукова буде встановлено нові зупинки. Зокрема, до кінця грудня встановлять чотири нові зупинки.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня мікрорайон Наукова – Володимира Великого переміг у голосуванні за “розумний район” міста. Після цього у мерії мали дослідити його можливості і розробити проект модернізації району.

В “умном” микрорайоне Львова установят скамейки с подогревом. Об этом сообщила пресс-служба Львовского городского совета.

В микрорайоне Научная – Владимира Великого установят лавки с подогревом и освещением. Как рассказал советник городского головы Андрей Сапожников, сейчас устанавливают два таких комплекса на ул. Научной, 90 и на ул. Пулюя, 16. Об этом сообщает пресс-служба Львовского горсовета.

“Устанавливаются лавочки с подогревом и освещением. В скамейке есть специально установлена ​​лента, и когда температура опускается ниже 3, то включается подогрев. Такая зона будет на ул. Пулюя, 16 и на ул. Научной, 90 для женщин с колясками, это было их просьба”, – сказал Андрей Сапожников.

Советник городского головы Львова также добавил, что в микрорайоне Научная будут установлены новые остановки. В частности, до конца декабря установят четыре новые остановки.

Напомним, что в конце октября микрорайон Научная – Владимира Великого победил в голосовании за “умный район” города. После этого в мэрии должны были исследовать его возможности и разработать проект модернизации района.


А поділитися?