У Львові встановлюють обладнання для підрахунку пасажиропотоку у трамваях і тролейбусах

logo
147977_u_lvovi_vstanovljujut_obladnannja_dlja_pi.jpeg


27 mainУ трамваях і тролейбусах Львова почали встановлювати спеціальне обладнання, яке обраховуватиме пасажиропотік. Про це повідомив Іван Бондар, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс», пише Tvoemisto.tv

«Хочемо знати кількість пасажирів на кожному маршруті. Сьогодні є технології, які дозволяють обрахувати. Однак, це дуже дорого. Поки що ми робимо це в експериментальному режимі на кількох маршрутах. Зараз проводяться здебільшого підготовчі роботи, які дозволять провести заміри. Обладнання встановили на одному тролейбусі і одному трамваї. Робота поки що не є системною, тож деталі оприлюднимо згодом», – зазначив Іван Бондар і додав, що запустити повномасштабне вимірювання пасажиропотоку в електротранспорті планують ще до кінця цього року.

Нагадаємо, анонсоване дослідження пасажиропотоку в громадському транспорті Львова так і не відбулося. Воно почалося 19 червня і мало тривати тиждень силами працівників управління та студентів-волонтерів. Проте, студентів зголосилося занадто мало, що в кінцевому результаті не дозволило провести підрахунок.


А поділитися?Вам має сподобатись...