У Львові ввели особливий режим в аеропорту, в ОДА виділили 25 млн гривень на захист від коронавірусу

logo


В аеропорту та на пунктах пропуску на кордоні чергуватимуть карети швидкої допомоги.

У міжнародному аеропорту “Львів” запровадили особливий режим для протидії поширенню коронавірусу в країні.

Про це повідомили у пресслужбі аеропорту.

“Кожному, хто прилітає до Львова, вимірюють температуру спеціальними інфрачервоними безконтактними термометрами. Процедура займає лише 10-15 секунд. Усі служби працюють злагоджено і забезпечені захисними засобами: масками та рукавичками”, – йдеться у повідомленні.

В аеропорту «Львів» запровадили особливий режим. Кожному, хто прилітає до Львова вимірюють температуру спеціальними…

Опубликовано Міжнародний аеропорт “Львів” Среда, 26 февраля 2020 г.

Водночас т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрій Васько під час брифінгу розповів, що сьогодні, 26 лютого, до кінця дня у аеропорт та на пункти пропуску доставлять потрібну кількість термометрів, а також карети швидкої допомоги.

“Ми отримали доручення від міністерства охорони здоров’я забезпечити присутність карет швидкої допомоги на пунктах пропуску “Шегині”, “Краківець” та “Рава-Руська”. Машини уже поїхали туди з відповідними засобами захисту. В розпорядженні аеропорту також є карета. Забезпечення термометрами та іншими засобами захисту прикордонної служби буде відбуватися за необхідності. Плануємо ще закупити до 20 тисяч костюмів біозахисту”, – заявив він.

Тим часом перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк повідомив, що було ухвалено рішення виділити 25 млн грн з обласного бюджету на закупівлю медтехніки, спеціальних костюмів, засобів гігієни, масок для наших медичних закладів.

Читайте також:

МОЗ визначило у кожній області опорні бази для інфікованих коронавірусом

“Львівську обласну інфекційну лікарню визначено базовим медичним закладом лікування у разі виявлення захворювання. Окрім того, комісія визначила Львівський обласний протитуберкульозний санаторій “Немирів” як місце тимчасової обсервації, де можна утримувати людей, що мали контакт із хворими. Ми забезпечені засобами захисту, їх є 2000 комплектів. Всі заходи, що ми вживаємо, – це відомі заходи, які дають ефект під час звичайних гострих респіраторних захворювань”, – наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

За словами директора Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Сергія Федоренка, лікарня є єдиною спецустановою, де надається допомога хворим з інфекційними хворобами, тому саме її визначено як місце надання лікувальних послуг для хворих. 

“Лікарня може прийняти 260 пацієнтів, а за потреби 300. Персонал до реагування готовий. Маємо костюми біозахисту, маски, респіратори, необхідні антибактеріальні розчини та інші препарати. У відділенні інтенсивної терапії для допомоги пацієнтам із тяжкою формою перебігу хвороби є необхідні препарати для проведення штучної вентиляції легень, є лабораторія для досліджень тощо. Ми готові для надання допомоги всім категоріям хворих”, – сказав він. 

Плейлист
13 відео

Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров’я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Нагадаємо, 20 лютого до України прибули евакуйовані з Китаю люди. На обсервацію направили 45 громадян України та 27 іноземців (громадяни Аргентини, Еквадору, Домініканської Республіки, Сальвадору, Коста-Рики, Чорногорії, Панами та Ізраїлю). Було оголошено, що їх розмістять у медзакладі селища Нові Санжари на Полтавщині.

Цього дня місцеві мешканці селища перекрили в ньому дорогу, виступаючи проти розміщення там евакуйованих людей. Згодом у Нових Санжарах між поліцією та місцевими жителями сталася сутичка.

О 18 годині колона автобусів з українцями прорвалася серед натовп людей, які протестували на дорозі. Вони палили вогонь, кидали камінням в автобуси та розбили декілька вікон. Евакуйовані не постраждали, але під час сутичок постраждало дев’ять правоохоронців, п’ятеро з яких – серйозно, та один з активістів.

В результаті через сутички поліція затримала 24 людини. Їм загрожує до восьми років позбавлення волі. Поліція відкрила два кримінальних провадження за ч. 1 ст. 294 (Масові заворушення) та ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.