У Львові вводять дистанційне навчання і заборону масових розваг

logo


Із 14 жовтня у Львові через складну ситуацію із захворюванням на ковід посилять карантинні обмеження. Зокрема, планують повністю перейти на дистанційне навчання  та заборонити проведення масових розважальних заходів.

Нові обмеження вводять, щоб «зменшити кількість контактів між людьми і зупинити хвилю», – повідомив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак за результатами засідання міської комісії ТЕБ і НС, що відбулося сьогодні, 8 жовтня.

Отже:

з 18 жовтня до 31 жовтня учні 5-11 класів, студенти та позашкілля ідуть на дистанційне навчання, початкова школа та садочки – продовжують очне навчання;
дитячі розважальні заклади – тимчасово призупиняють роботу;
торгові центри та заклади громадського харчування – поки що продовжують роботу із посиленими карантинними заходами.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні на брифінгу зазначив, що у Львові з 14 жовтня скасують проведення усіх розважальних заходів в місті.

Також анонсував, що наступного тижня, у понеділок чи вівторок, знову відбудеться  засідання міської комісії ТЕБ і НС, щоб з огляду на динаміку захворювання  у вихідні, ухвалити рішення щодо роби бізнесу.

Медичні заклади

 Маркіян Лопачак зазначив, що у Львові розгорнуть додаткові ліжкомісця.

“Якщо досі хворих на коронавірус приймала тільки Лікарня швидкої медичної допомоги, то відтепер прийматиме також 8-ма та 5-та міські лікарні. А також просимо МОЗ залучити пологовий на Мечнікова і дитячу лікарню на Орлика (адже зараз вірус вражає дітей частіше)”, – повідомив Маркіян Лопачак.

Також він зауважив, що планові госпіталізації буде тимчасово призупинено. Уточнив, що ургентних хворих прийматимуть, але загалом лікарні переформатуються під боротьбу із ковідом.

“Також перевіряємо готовність кисневих станцій. І готуємо резерв медиків – щоб за потреби у медичні бригади можна було включати тих, які працюють у лікарнях, але на інших спеціалізаціях”, – повідомив секретар міської ради.

Працюють, за його словами, і над вакцинацією працівників критичної інфраструктури.

“Скеровуємо додаткові бригади для вакцинації працівників теплоенерго, управляючих компаній, великих підприємств та водіїв громадського транспорту”, – зауважив Маркіян Лопачак.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

1

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0