У Львові виділили 39 мільйонів на ремонти квартир, зруйнованих торік російськими ракетами: що про це відомо

logo


Економіка

ДТЕК інвестує 4 млрд. грн. у ремонт ТЕС

Опубліковано

5 години тому

08.07.2024

Генеральний директор «ДТЕК Енерго» Ільдар Салєєв повідомив, що через обстріли ворога в енергосистемі втрачено 9,2 ГВт генеруючих потужностей, а більше 80% ТЕС ДТЕК пошкоджено або зруйновано.

Про це повідомляє inventure.com.ua.

Зараз компаніязосереджена на пошуку та залученні всіх можливих ресурсів. У першу чергу буде мобілізовано внутрішні ресурси. Цього року «ДТЕК Енерго» планує інвестувати близько 3,9 млрд грн власних коштів у ремонт та відновлення теплоелектростанцій, що відповідає торішнім вкладенням.

Читати також: 3,2 млн українців оновили дані в «Резерв+», ТЦК та ЦНАПах

Ільдар Салєєв зазначив, що впоратися з масштабною руйнацією самостійно жодна компанія не може, тому Міністерство енергетики України консолідує потреби в обладнанні по всіх компаніях, щоб знайти необхідне на законсервованих станціях за кордоном.

Усі ТЕС «ДТЕК Енерго» зазнали повної зупинки через масовані російські атаки. З початку повномасштабного вторгнення ТЕС компанії було обстріляно понад 180 разів. Внаслідок цих атак було поранено 51 енергетика, троє загинули.

Нагадаємо,що стало відомо, коли в Україні покажуть фільм «Назавжди-Назавжди».

Фото: Економічна правда.

Економіка

Українські лікарні отримають понад 5800 сонячних панелей

Опубліковано

2 дні тому

06.07.2024

До України надійшло 5876 сонячних панелей загальноюпотужністю близько 2 МВт. Усі вони будуть передані для забезпечення потреб українських лікарень.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

«Енергетичне обладнання надійде до закладів охорони здоров’я в Житомирській, Волинській, Хмельницькій,Київській та Одеській областях», — йдеться у повідомленні.

Читати також: У Львові школярі почнуть навчання 19 серпня

Ініціатива була оголошена президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, а відповідних домовленостей досягнуто завдяки спільній роботі міністра енергетики України Германа Галущенката єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон.

ЦІ дії сприятимуть стабільному електропостачанню в лікарнях, підвищуючи їхню енергонезалежність та безпеку пацієнтів, особливо в умовах можливих перебоїв з електроенергією.

Нагадаємо, що більше ста закладів освітизабезпечують абітурієнтів з окупованих територій гуртожитками.

Фото: Червоний Хрест (Україна).

Економіка

В Україні затвердили стратегію розвитку фінансовоїграмотності: програма

Опубліковано

3 дні тому

05.07.2024

Національнастратегія розвитку фінансової грамотності, затверджена в Україні до 2030 року, має на меті підвищення фінансової обізнаності українців.

Міністерство цифрової трансформації України повідомляє, що стратегія спрямована на всі вікові групи, з особливим акцентом на підприємцях, дорослих,ветеранах, переселенцях та літніх людях.

Раніше увага зосереджувалася переважно на дітях і молоді, але тепер підхід буде значно ширшим. Для затвердження стратегії консультувалися з приблизно 116 організаціями, включаючи освітні заклади, місцеве самоврядування, громадські організації, фінансових експертів, банки та небанківські установи.

Ось ключові цілі стратегії:

Планується підвищенняфінансової грамотності дошкільнят, школярів та студентів через проведення різних заходів, створення навчальних ресурсів та модернізацію навчальних програм. З 2025 року у 8 класах, а з 2026 року у 9 класах буде впроваджено новий обов’язковий курс «Підприємництво і фінансова грамотність».

Читати також:Українські військові щемливо підтримали маленьку дівчинку, яка боїться тривоги

Для дорослих будуть створені навчальні ресурси, спрямовані на розвиток фінансових навичок, управління фінансами у кризові моменти та підвищення обізнаності про економіку й фінансові продукти.

В Україні вперше буде запроваджено комплексний підхід для підвищення фінансової обізнаності підприємців. Буде створена рамка фінансових компетентностейпідприємців та проведено заходи для початківців і представників малого бізнесу про фінансові послуги.

Будуть розроблені навчальні матеріали про цифрові фінансові послуги, платіжну безпеку та захист від кіберзлочинності. Особливу увагу буде приділено розвитку інтерактивних цифрових інструментів.

Планується налагодження співпраці як усередині країни, так і з представниками міжнародних організацій та інших країн.

Нагадаємо, що як почати бізнес у місці, яке сховане від світу? Досвід засновниці «Твого райка».

Фото: Нова пошта.