У Львові взялися реформувати систему ЛКП

logo
143862_u_lvovi_vzjalisja_reformuvati_sistemu_lkp.jpeg


ОСББ цк не міні ЖЕКЗамість сімох ЛКП у Личаківському районі залишать три, а в перспективі планують створити на їх базі управляючу компанію.

Виконком Львівської міської ради погодив реорганізацію житлово-комунальних підприємств у Личаківському районі Львова. Згідно з цим рішенням, ЛКП №504  приєднають до ЛКП «Дім», ЛКП №507 та «За Замком» – до ЛКП «Господар», а ЛКП №500 приєднають до ЛКП №503, при цьому планується, що об’єднане підприємство отримає назву «Управитель». Про це пише «Твоє місто».

Як розповів під час обговорення цього питання заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак, реорганізація ЛКП у Личаківському районі, з одного боку, пов’язана з тим, що чотири комунальні підприємства є збитковими, відтак їх приєднають до трьох, які є прибутковими. Крім того, переформатування ЛКП в цьому районі стане пілотним проектом, за прикладом якого потім реформуватимуть систему ЛКП у всьому місті.

«Прийнято закон, і перед нами стоїть завдання перейти до формування управляючих компаній. Ми працювали над цим питанням понад півроку. На базі Личаківського району хочемо опрацювати все, що запроваджуватимемо по всьому місту», – пояснив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

Очікується, що нові ЛКП почнуть роботу з першого січня 2018 року, а за результатами роботи упродовж півроку керівництво міста ухвалюватиме рішення щодо поширення експерименту на інші райони.


А поділитися?