У Львові взялися за ремонт наступної частини вулиці Бандери: подробиці, – ФОТО

logo


image

У Львові 24 березня розпочався наступний етап реконструкції вул. С. Бандери на ділянці від вул. Городоцької до вул. Героїв УПА.

Тут мають повністю замінити всі інженерні мережі, освітлення, контактну мережу, трамвайної колії, а також облаштувати тротуари та велодоріжки. Про це під час брифінгу повідомила директорка ЛКП “Львівавтодор” Оксана Єстеферова.

Ремонт вулиці складається із трьох етапів: від вул. Чупринки до вул. Антоновича (І етап), від вул. Антоновича до вул. Героїв УПА (ІІ етап), від вул. Героїв УПА до вул. Городоцької (ІІІ етап). Роботи на ділянці від вул. Героїв УПА до вул. Городоцької, які стартували сьогодні, відбуваються паралельно із ремонтом на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича, яку розпочали ремонтувати наприкінці вересня 2020 року.

Як розповів головний інженер компанії “Онур” Віктор Онищук, на ділянці від вул. Героїв УПА до вул. Городоцької дорожники працюватимуть близько 2-3 місяців.

“Ми взялися в першу чергу за цю частину дороги, а потім і ділянку від вул. Антоновича до вул. Героїв УПА і так само почергово закривати самі перехрестя…”, – зауважив він.

Завершити капремонт вулиці і здати об’єкт планують, за його словами, у вересні цього року.

Додамо, що через початок робіт на ділянці від вулиці Городоцької до вулиці Героїв УПА десять маршрутів громадського транспорту почали курсувати зі змінами. Детальніше про них читайте за посиланням. Як своєю чергою зауважила директорка ЛКП “Львівавтодор”, відновити рух на цій ділянці планують всередині липня.

Довідка: Загальна вартість реконструкції, згідно з договором підряду, укладеним між ЛКП “Львівавтодор” та ТзОВ “Онур”, – близько 209,5 млн грн.

Проєктом реконструкції вул. С. Бандери передбачено: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; реконструкція всіх інженерних мереж, згідно з наданими технічними умовами служб міста; влаштування проїзної частини і суміжних з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; облаштування контактної трамвайної мережі, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та, на окремих ділянках, – велосипедних доріжок; облаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.