У Львові з 15 липня відкриють для проїзду транспорту частину вул. Замарстинівської

logo


У Львові відремонтували ділянку вул. Замарстинівської від вул. Липинського до вул. Малинової. Про це ZAXID.NET повідомив заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

З понеділка 15 липня цю ділянку вулиці планують відкрити для проїзду транспорту. За словами Андрія Білого, цей відрізок відремонтували повністю. Протяжність відремонтованої частини – близько 180 м. Зокрема, замінили дорожнє покриття, бруківку, хідники, рейки та всі інженерні мережі. Окрім того, було замінено й колектор, який пролягав на глибині 6 м.

Ділянка Замарстинівської від вул. Липинського до вул. Малинової повністю відремонтована

Для ремонту використали бруківку, яка збереглась на вулиці Замарстинівській, а також з площі Двірцевої. З понеділка цієї ділянкою вулиці зможе їздити транспорт. Однак для трамваїв цей відрізок дороги поки залишається закритим.

Нагадаємо, ремонтні роботи на вулиці Замарстинівській розпочалися 5 березня 2018 року. Тоді зробили підготовчі та демонтажні роботи – зняли трамвайні рейки і верхній шар асфальту, демонтували контактну мережу і зовнішнє освітлення. Однак згодом ремонт призупинили через виявлення нестійких ґрунтів — плавунів. Після додаткових геологічних досліджень ремонтні роботи відновили. Під шаром асфальту знайшли бруківку. Нею знову планували замостити вул. Замарстинівську.

Всі ремонтні роботи на вулиці мають завершити до грудня 2019 року. Реконструкцією займається фірма «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтродор». Вартість ремонтних робіт – 84,4 млн грн.