У Львові з директорки школи-гімназії стягнули 34 тис грн за невакцинованих учителів

logo


image

Галицький районний суд Львова постановив стягнути 34 тисячі гривень з директорки школи-гімназії Святої Софії за порушення правил карантину.

Про це йдеться в постанові Галицького суду від 13 жовтня.

Директорку гімназії звинувачують у тому, що 24 вересня вона допустила офлайн навчання без обов’язкової вакцинації 80% працівників.

За це порушення її притягнули до адміністративної відповідальності і оштрафували на 34 тисячі гривень.

Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду через Галицький районний суд м.Львова впродовж десяти днів і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

У матеріалах справи є довідка про стан вакцинації співробітників школи. Пояснення директорки в постанові суду немає. На засідання вона не прийшла, про причини неявки суд не повідомила, хоча про місце, дату та час судового засідання їй повідомили телефонограмою.

Аналогічна ситуація склалася у Золочівській ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 ім. М. Шашкевич.

Директорку цієї школи звинуватили у тому, шо вона “не забезпечила належне функціонування закладу освіти, а саме відвідування закладу освіти здобувачами освіти 5-11 класів, в якому менше, ніж 80 % працівників не мають документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або однієї дози дводозної вакцини від COVID-19”.

Але у Золочеві директорку школи звільнили від відповідальності за малозначністю порушення, і суд обмежився усним зауваженням. Директотка визнала провину.