У Львові за 30 млн грн будують нову школу

logo


Новенька школа у межах Львова. Уже за рік на вул. Тракт Глинянський має з’явитись навчальний заклад на три поверхи. Поряд із будівництвом є старий корпус ліцею «Провесінь», який ділить приміщення з садочком. І хоча там відновили басейн та відремонтували санвузли, потреба в новому приміщенні зростає щороку.

«Зараз у нас навчається 319 учнів в школі. 4 класи змушені вчитися в другу зміну, що вже є застарілою практикою. Таким чином дехто не хоче в другу зміну добиратися, заняття на гуртках, які відбуваються після уроків, а тут немає змоги це робити», – каже директор ліцею «Провесінь» Юрій Бадунь.

Наразі у ліцеї «Провесінь» є 16 класів, які навчаються у 12 кабінетах. Будівництво нової школи, за словами чиновників, допоможе розширити садочок і окремо створити сучасну школу.

«У діючому навчальному закладі функціонує школа і садочок, відсутня повноцінна їдальня, спортивний зал. Тому вже в цьому проекті ми передбачили і сучасну їдальню, і актовий зал, і спортивний зал, і медіатеку, і майстерні, і сучасні лабораторії», – розповіла заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

Будівництво розпочали наприкінці 2018 року. Містові воно обійдеться у 40 млн грн. Цьогоріч виділили майже 7 млн грн.

«Ми повинні зараз проаналізувати ситуацію. Можливо, ми ще зробимо на один поверх більше, щоб мати запас, бо я дивлюся що все розбудовується, будівельники планують будувати нове житло, район привабливий і можна буде мати окремо садочок і окремо повноцінну школу», – запевнив міський голова Львова Андрій Садовий.

Прийняти перших школярів нова школа зможе уже наприкінці 2020 року.