У Львові за 5 місяців готівковий розрахунок у громадському транспорті скоротився вдвічі

logo


У комунальному підприємстві також додали, що за 5 місяців у громадському транспорті Львова зареєстровано близько 40 млн поїздок

За 5 місяців дії безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті розрахунок готівкою скоротився вдвічі. Так, станом на зараз готівкову форму оплати обирає лише чверть пасажирів.

Про це повідомили у ЛКП «Львівавтодор», пишеЧетверта студія.

«У грудні минулого року, у перший тиждень впровадження безготівкової оплати, проїзд готівкою у водія оплачувало 44% платних пасажирів. У лютому цього року цей показник складав 22%. А в квітні – 19,5%.  А це в 2,2 раза менше, ніж було на початку впровадження безготівкової оплати проїзду. Отож, все більше пасажирів надають перевагу безготівці, адже це значно дешевше і зручніше. Нагадаємо, купівля уводія паперового квитка з QR-кодом – це найдорожчий спосіб оплати: 20 гривень за одну поїздку», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

 У комунальному підприємстві також додали, що за 5 місяців у громадському транспорті Львова зареєстровано близько 40 млн поїздок.

До слова, 65% пасажирів міського громадського транспортуоплачують/реєструють свої поїздки картками ЛеоКарт – загальними, студентськими, учнівськими та пільговими. Загалом, станом на зараз мешканці оформили та придбали понад 370 тисяч ЛеоКарт.

Коментарі

Позначки: картка ЛеоКарт, ЛеоКарт, маршрутки,маршрутки Львова