У Львові заборонили усі масові події

logo


МІСТО

Фото ілюстративне: Galnet

Відсьогодні, 14 жовтня, у Львові заборонили проведення усіх масових подій. Таке рішення міська комісія ТЕБ та НС ухвалила ще 8 жовтня. Як пояснив тоді журналістам міський голова Львова Андрій Садовий, з 14 жовтня у Львові припиняють проведення усіх масових заходів. Про закриття кінотеатрів та театрів наразі не йдеться.

З 18 жовтня учні 4-11 класів, а також ті, хто навчається у вишах та училищах, переходять на дистанційне навчання. Дошкільнята та учні 1-4 класів поки ходитимуть у навчальні заклади у звичному режимі.

У закладах харчування усі працівники мають бути вакциновані або мати негативні ПЛР-тести.

Згодом, зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, ухвалять рішення про те, що заходити у кафе чи ресторани зможуть лише ті, хто вакцинований або має негативний ПЛР-тест. Це перевірятимуть правоохоронці. Якщо у кафе чи ресторані виявлять людину, у якої нема негативного ПЛР-тесту або вакцинації, власників закладу штрафуватимуть, також можуть тимчасово закрити такий заклад. Утім, щоб влаштовувати такі рейди, правоохоронці мають отримати спеціальне обладнання. Його станом на сьогодні у Львові ще немає.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.