У Львові заборонили встановлювати монітори з рекламою у вікнах історичних будинків

logo


Львівський виконком своїм рішенням заборонив у старих будинках в історичній частині міста встановлювати монітори, які показують рекламу назовні.

Так, за словами начальника управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілії Онищенко, відтепер на фасадах, на дверях та у вікнах будинків, які виходять на вулиці старого міста, не можна буде встановлювати монітори та екрани, які демонструють рекламу та біжучі стрічки.

Щоправда, якщо ці монітори та екрани встановлять всередині у приміщенні, то їх не зможуть демонтувати. Але й вмикати не дозволять.

Цим же рішенням виконком спростив демонтаж кондиціонерів у зоні спадщини ЮНЕСКО.

Як повідомила директорка юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, досі демонтувати кондиціонери, які встановлювали на фасадах будинків в історичній частині Львова, без відповідних погоджень, було важко.

Проте, в зв’язку зі зміною законодавства по охорону культурної спадщини та регулювання містобудівної діяльності тепер це буде робити простіше.  

Отож, відтепер незаконно встановлені кондиціонери будуть демонтовувати райадміністрації протягом трьох робочих днів. А платитиме за це власник, який не отримав відповідних дозволів.  

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!