У Львові заборонили встановлювати великі рекламні щити

logo
185941_u_lvovi_zaboronili_vstanovljuvati_veliki_.jpeg


Новини, 05.05.2018

05.05.2018, 12:46

реклама, щиты, мораторийУ Львові продовжили дію мораторію на розміщення великогабаритних щитових конструкцій та конструкцій типу “сіті-лайт” до кінця 2022 року. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Минулого тижня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради, було прийнято рішення “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.05.2010 № 569”. У межах цього рішення встановлено мораторій на розміщення великогабаритних щитових конструкцій та конструкцій типу “сіті-лайт” на території м. Львова до 31 грудня 2022 року, а також внесено зміни щодо естетичного стану реклам.

“Ми внесли зміни, враховуючи технічний і естетичний стан рекламних конструкцій, а також заборонили встановлення виносних штендерів у місті Львові”, — зазначила під час доповіді директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Во Львове продлили действие моратория на размещение крупногабаритных щитовых конструкций и конструкций типа “сити-лайт” до конца 2022 года. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

На прошлой неделе на заседании исполнительного комитета Львовского городского совета было принято решение «О внесении изменений в решение исполнительного комитета от 21.05.2010 № 569″. В рамках этого решения установлен мораторий на размещение крупногабаритных щитовых конструкций и конструкций типа “сити-лайт” на территории г.. Львова до 31 декабря 2022 года, а также внесены изменения в эстетического состояния объявлений.

“Мы внесли изменения, учитывая технический и эстетический состояние рекламных конструкций, а также запретили установку выносных штендеров во Львове”, – отметила во время доклада директор департамента экономического развития Ирина Кулинич.

Соцсети

Погода


А поділитися?