У Львові заборонили вуличну торгівлю під час масових заходів

logo


У п’ятницю, 11 листопада, виконавчий комітет Львівської міськради заборонив торгівлю під час проведення масових заходів.

«Заборонити з самочинно встановлених тимчасових споруд (кіосків, лотків, навісів, наметів тощо) торгівельну діяльність з реалізації продовольчих та непродовольчих товарів у місцях проведення масових заходів місцевого значення (у тому числі благодійних) на вулицях, проспектах, площах та у скверах», – мовиться у рішенні виконкому.

У коментарі ZAXID.NET директорка департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич пояснила, що рішення стосується тих торгових яток і наметів, які встановлюють тимчасово під час проведення масових заходів – мітингів, концертів, фестивалів тощо. Заборона стосується і благодійних акцій, під час яких продають їжу, сувеніри та іншу продукцію для збору коштів на благочинність.

«У разі виявлення такої торгівлі будемо проводити демонтаж торгових точок», – зазначила Кулинич.

Разом з тим, рішенням виконкому передбачено, що торгівля під час масових заходів може здійснюватись як виняток у тому разі, якщо на це дасть дозвіл міський голова Львова своїм розпорядженням або виконком ЛМР.