У Львові забудовники захопили частину дороги на вулиці Стрийській

logo


Синютка презентував програму кандидата на голову Львівської ОТГ, фото 4studio

image

Чому Садового треба зупинити

Чому Садового треба зупинити?! Щоб припинити шматувати місто і знущатися з мешканців.

Про це у Фейсбуці пише народний депутат України від “Європейської Солідарності”, кандидат на пост голови Львівської ОТГ Олег Синютка, пише Четверта студія.

“Я шокований від побаченого і почутого на вулиці Стрийській, 78. у Львові. Двір будинку забудували кількома 14 – ти поверховими новобудовами. Нові багатоквартирні будинки під’єднали до старих комунікаційних мереж. В’їзд і виїзд до будинків заблоковано, сюди не проїде швидка допомога, пожежна машина. Переповнені смітники виставили людям під вікна. Сморід і бруд розноситься по всій території”, – написав Синютка.

Він додав, що забудовники, прикриваючись сприянням міської влади, захопили частину дороги, перекроїли і перегородили подвір’я.

“Не погребували навіть відмежувати частину території сусідньої військової частини. Навіщо нам майданчики, простір, дороги? Давайте заробляти, поки є така можливість – такий головний принцип управління містом сповідує Садовий і його «своя» команда. Тільки громада міста може зупинити таку захланну, корумповану владу”, – написав Синютка.

Чому Садового треба зупинити ⁉️Щоб припинити шматувати місто і знущатися з мешканців.‼️‼️‼️Я шокований від…

Опубліковано Олегом Синюткою Субота, 26 вересня 2020 р.

Коментарі

Позначки: Європейська Солідарність, Садовий, Синютка, Стрийська