У Львові зафіксували найменшу кількість вакцинованих за день: що стало причиною

logo


image

У Львові на День Святого Миколая містяни показали рекордно низький рівень вакцинації. Щеплення зробили всього трохи більше тисячі львів’ян. 

Про це повідомляють у пресслужбі ЛОДА. 

Деталі 

19 грудня, у День Святого Миколая, у Львові зареєстрували рекордно низький рівень вакцинації серед містян – щеплення отримали всього 1276 людей. З них 948 осіб отримали другу дозу вакцини, решта ж – щепилася вперше. 

Востаннє такий низький рівень темпів вакцинації у місті фіксували аж у травні. тим не менш, експерти не вбачають у цьому великої проблеми – скоріше за все, зменшення охочих вакцинуватися пов’язане зі святом. 

В Україні вже традиційно помічається спад вакцинації у свякові періоди. Наприклад, цьогоріч на Львівщині на Великодень взагалі на три доби зупинили вакцинування, а в інших регіонах у той самий час щепилося не більше кількох сотень осіб. 

Але поступовий спад темпів вакцинації у Львові почався ще 9 грудня – тоді львів’янам зробили 11, 5 тисяч щеплень, і з того дня кількість охочих вакцинуватися поступово знижувалася. 

Більше новин про COVID-19 на Львівщині:

Пандемія на Львівщині стабілізувалася. Ситуація покращується. Проте в області домінує штам “Дельта” та “Дельта+”.
У Львові померла 23-річна жінка, яка народила дитину два тижні тому. Трагедія трапилася через ускладнення від коронавірусу.