У Львові закрили нічні клуби

logo


У Львові міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонила роботу нічних розважальних закладів.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

“2 липня на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС, зважаючи на ситуацію з поширенням COVID-19 у місті, прийнято рішення щодо заборони роботи нічних розважальних закладів”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, заборона роботи нічних розважальних закладів діятиме на території м. Львова, м. Винники, смт Брюховичі і смт Рудне.

Читайте також: Київ та 11 областей не готові до послаблення карантину – МОЗ

Комісія також рекомендувала закладам громадського харчування, яким дозволена діяльність в умовах продовження карантину, організувати свою роботу до 22:00, але не пізніше встановленого режиму роботи.

Як повідомлялося, в Україні станом на 3 липня лабораторно підтверджені 46 763 випадки COVID-19, за добу — 876 нових випадків. Зафіксовано 27 нових летальних випадків. Загалом померли 1 212 людей. Одужали за добу 505 осіб. Загалом одужали 20 558.

Найбільше випадків захворювання на COVID-19 зареєстровано у Львівській області – 153, Києві – 105, Рівненській області – 73 , Закарпатській – 80 , Волинській – 63.