У Львові замайоріли прапори військових структур та сил оборони

logo


Фото

З нагоди Дня міста біля Ратуші у Львові замайоріли прапори військових структур та сил оборони України

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОР.

З нагоди 768 років міста Львова на площі Ринок сьогодні, 27 квітня, відбулося урочисте підняття штандарту Львова та церемонія винесення прапорів військових структурта сил оборони України, щоб нагадати усім про усіх українських захисників, які зазищають нашу незалежність.

Цьогоріч честь піднімати штандарт міста надали Яні Степаненко – дівчинці, яка постраждала внаслідок ракетного удару рф по вокзалу у Краматорську.

Опісля присутні хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих у російсько-українській війні – військових та цивільних, згадали українських мужніх захисників, які сьогодні боронять Україну від російського загарбника.

У заході взялиучасть представники влади області та міста, депутати, духовенство, почесні мешканці, громадськість, львів’яни та гості міста.

«Мати міцне історичне коріння, триматися свого, рідного, відстоювати все українське, берегти мову, культуру, традиції, мати львівський гонор — іводночас легко сприймати нове, перебираючи найкращі досвіди, вигадуючи щось своє, – це величезне вміння, яке має наше місто.

І ми всі знаємо, що для перемоги дуже важливі ці два чинники — мати міцне коріння та добре стояти на своєму — і швидко вчитися та змінюватися. Це важливо для перемоги на полі бою, це важливо для перемоги на загалом у сучасному світі.

Одинадцятий рік війни також впливає на наші міста. Як би далеко від фронту ми не були, але ми — єдина країна, у нас єдина армія,у нас спільний щоденний біль від втрат, і величезна любов до своєї держави. Але я вірю і вас прошу, молімося, працюймо і вірмо у перемогу.

Вірю у ЗСУ, долучаймося і допомагаймо війську. Вірмо у наш Львів і в силу та впертість нашого народу. Слава Львову, Слава ЗСУ, Слава Україні», – зазначив в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

На завершення почесна варта Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного пройшлася урочистим маршем площею Ринок.

Коментарі

Позначки: День міста Львова, Львівська обласна рада, Юрій Холод