У Львові заочно судять бойовика-сепаратиста із Жовківщини

logo


26.03.2018, 09:39

боевик, суд, сепаратист​У Львові заочно судять бойовика із Жовківщини, який воював проти української армії. Ще у 2014 році, перебуваючи під домашнім арештом за звинуваченням у крадіжці, Борис Харченко втік на Схід та вступив до лав терористів. Про це повідомляє ZAXID.NET. 

На Львівщині досі проживають батьки сепаратиста, сам же ж він переїхав в одне із міст Росії. Справу Бориса Харченка слухають у Галицькому районному суді Львова. Чоловіка обвинувачують у створенні терористичної групи чи організації. Процес триває заочно.

За матеріалами справи, у травні 2014 року, перебуваючи на території Луганської області, він безпосередньо прийняв участь в незаконному збройному формуванні терористичної організації ЛНР з метою насильницької зміни меж території України.

Прихильник “руского міра” зі Львівщини Борис Харченко був двічі засуджений. Коли його судили втреттє, втік від покарання на окуповану територію. Там почав “бойовий” шлях в незаконних формуваннях Л/ДНР. Воював у підрозділі бойовиків “Прізрак”, згодом був водієм відомого терориста Дрьомова, який був комендантом окупованого Стаханова. Потім перейшов у батальйон “Оплот”, а піком кар’єри стало формування “Сомалі” під керівництвом терориста Гіві.

“Він відсидів близько 10 років у місцях позбавлення волі, і в 2014 році, коли його звинувачували у крадіжці, йому видали судовий припис на домашній арешт, він втік на Луганщину, там встиг багато де повоювати. Воював майже у всіх гарячих точках Донбасу і під Донецьким аеропортом і під Дебальцево”, – розповідає речник СБУ Львівщини Олег Александров.

Усіма подвигами Харченко хизується на своїй сторінці у соцмережах. Там викладає відео з українськими полоненими, зняте особисто. Більше того, активно коментує допити та знущання над українськими бійцями, зокрема у Вуглегірську. У Службі Безпеки України не виключають, що Харченко безпосередньо підпорядковується так званим “військовим радникам”, тобто співробітникам спецслужб Російської Федерації, а також співробітникам органів самопроголошених республік, які координують його дії та матеріально стимулюють.

За даними видання, батько бойовика – військовий, родом з Росії.

Наразі Харченко оголошений в міжнародний розшук.

Довідка SQ. За даними СБУ, у судах Львівщини перебуває майже десяток схожих справ стосовно людей, які взяли до рук зброю, аби воювати проти власної країни.

Во Львове заочно судят боевика с Жовковщины, который воевал против украинской армии. Еще в 2014 году, находясь под домашним арестом по обвинению в краже, Борис Харченко убежал на восток и вступил в ряды террористов. Об этом сообщает ZAXID.NET. 

На Львовщине до сих пор проживают родители сепаратиста, сам же он переехал в один из городов России. Дело Бориса Харченко слушают в Галицком районном суде Львова. Мужчину обвиняют в создании террористической группы или организации. Процесс продолжается заочно.

По материалам дела, в мае 2014 года, находясь на территории Луганской области, он непосредственно принял участие в незаконном вооруженном формировании террористической организации ЛНР с целью насильственного изменения границ территории Украины.

Сторонник “русского мира” из Львовщины Борис Харченко был дважды осужден. Когда его судили в третий раз, убежал от наказания на оккупированную территорию. Там начал “боевой” путь в незаконных формированиях Л/ДНР. Воевал в подразделении боевиков “Призрак”, впоследствии был водителем известного террориста Дремова, который был комендантом оккупированного Стаханова. Затем перешел в батальон “Оплот”, а пиком карьеры стало формирование “Сомали” под руководством террориста Гиви.

“Он отсидел около 10 лет в местах лишения свободы, и в 2014 году, когда его обвиняли в краже, ему выдали судебное предписание на домашний арест, он бежал на Луганщину, там успел много где повоевать. Воевал почти во всех горячих точках Донбасса и под донецким аэропортом и под Дебальцево”, – рассказывает пресс-секретарь СБУ Львовщины Олег Александров.

Всеми подвигами Харченко щеголяет на своей странице в соцсетях. Там публикует видео с украинскими пленными, снятое лично. Более того, активно комментирует допросы и издевательства над украинскими бойцами, в частности в Углегорске. В Службе безопасности Украины не исключают, что Харченко непосредственно подчиняется так называемым “военным советникам”, то есть сотрудникам спецслужб Российской Федерации, а также сотрудникам органов самопровозглашенных республик, координирующие его действия и материально стимулируют.

По данным издания, отец боевика – военный, родом из России.

Сейчас Харченко объявлен в международный розыск.

Справка SQ. По данным СБУ, в судах Львовщины находится около десятка подобных дел в отношении людей, которые взяли в руки оружие, чтобы воевать против собственной страны.