У Львові започаткують виш ІТ-спрямування

logo
65494_u_lvovi_zapochatkujut_vish_it_sprjamuvann.jpeg


У Львові започаткують виш ІТ спрямуванняНещодавно у Львові оголосили про створення першого в Україні вищого навчальний закладу, що спеціалізуватиметься винятково на IT-освіті — ПВНЗ «Комп’ютерна Академія ШАГ». А перші студенти очного та заочного відділень новітнього вишу почнуть свою підготовку з осені 2017 року. На них вже чекає сучасна матеріально-технічна база з комфортними аудиторіями, проекційна техніка та сучасні комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням. Комп’ютерна Академія ШАГ працює з 1999 року. Це – міжнародний навчальний центр, який спеціалізується на професійній ІТ-освіті. Станом на сьогодні його філії працюють 15 країнах (США, Бразилія, Болгарія, Казахстан, Камбоджа, Білорусь та інші), в них навчається понад 25 тис. студентів.

У Львові започаткують виш ІТ спрямування

Львівська філія Комп’ютерної Академії ШАГ стала першим приватним освітнім IT-закладом, якому Міністерство освіти та науки України надало ліцензію вищого навчального закладу у напрямку «Інформаційні Технології». Отримана акредитація дозволяє готувати студентів до рівня кваліфікації бакалавр та магістр. Академія надаватиме відповідні дипломи державного зразка.

За умови проходження відповідних курсів, абітурієнти матимуть можливість отримати міжнародні сертифікати від лідерів ІТ-індустрії: Microsoft, Cisco та Autodesk. Майбутні абітурієнти нового ВНЗ зможуть обирати з чотирьох напрямів навчання: програмування, мережеві технології та кібербезпека, графічний дизайн та розробка web-проектів, а також новий для нашої країни та дуже трендовий у світі напрямок ІТ-бізнесу — IoT (Internet of Things). Викладачами будуть практикуючі IT-спеціалісти провідних компаній України.

У Львові започаткують виш ІТ спрямування

Однією із переваг Академії є підтримка галузевих лідерів України, серед яких EPAM, SoftServe, та Global Logic. Фахівці цих компаній беруть участь у формуванні навчальних програм, а найкращі студенти отримують можливість проходження практики в цих компаніях на реальних проектах.

«Створення вищого  навчального  закладу ІТ-спрямування  є логічним продовженням нашої роботи, адже вже понад 15 років ми активно розвиваємо навчальні ІТ-центри по  всій Україні, а також за її межами. Нам не довелося довго думати, аби вибрати Львів для відкриття ІТ-ВНЗ. Динаміка росту ІТ-індустрії, ініціативи, які втілює місто разом з ІТ-компаніями, – це вагомі аргументи для того,  аби зрозуміти,  що сфера  ІТ буде невпинно прогресувати у Львові», – розповів засновник і генеральний директор Комп’ютерної Академії ШАГ Дмитро Корчевський.

Нагадаємо, що за даними міжнародної асоціації IAOP, 13 українських ІТ-компаній потрапили до рейтингу 100 найкращих аутсорсингових компаній світу.


А поділитися?