У Львові запрацювала четверта локація, де закохані можуть отримати “Шлюб за добу” (відео)

logo


image

Після 20-річної паузи архітектурна перлина Львова – палац Потоцьких відчинив свої двері для закоханих пар.

Першою парою, яка з’єднала серця у цьому розкішному місці стали Андрій та Наталя, які спочатку планували розписатись у центральному РАЦСІ. Та згодом нареченим запропонували отримати шлюб за пришвидшеною процедурою у палаці Потоцьких.

Можна сказати я сьогодні перший раз всередині буду. -І ви теж? – Ні, я вже якось всередині був, тут пам’ятаю свято шоколаду проводили, – зізнались наречені Андрій Іванів та Наталя Федорків.

Йому 25, вона на рік молодша, працюють за кордоном. Роман закрутили 5 років тому у день усіх закоханих. Наречені діляться: у такому помпезному місці почувають себе особливими.

Більш святково, більш як графи, – додали наречені.

У захваті від локації і батьки наречених.

Дуже сподобалось, гарно, несподівано, урочисто, дуже гарно, емоції переповнюють, ми надзвичайно раді, щасливі такій події і відзначати таку подію наших дітей в такому надзвичайно історичному місці, – розповіли мами наречених Ольга Іванів та Галина Федорків.

Відтепер одружитися у палаці Потоцьких може кожна закохана пара, якщо скористається послугою “Шлюб за добу”. 

Це є платний проект, ті кошти які сплачують молодята вони діляться на 2 категорії: перша категорія це є комунальне підприємство-організатор послуг, там питання ціноутворення вони формують самі, коли ми говоримо про послуги РАЦСУ і кошти які йдуть у державний бюджет це є 1918 чи 1980 гривень, – повідомив начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Тарас Грень.

Раніше одружитися за пришвидшеною процедурою у Львові можна було у Шевченківському Гаю, аеропорту та на “Арені Львів”. Тепер з нагоди п’ятої річниці запуску проекту “Шлюб за добу” цей перелік поповнив справжній королівський палац. 

В людей батьки одружувались, дідусі одружувались, і молоді пари відповідно теж хочуть сюди зайти, і це найкраще місце у Львові де можна одружитися, щоб була хороша пам’ять, згадка, – зазначив помічник директора Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького Роман Назаровець.

Проект діє з 13 липня 16 року, тобто 5 років повноцінно маємо, одружили понад 130 тисяч пар по країні за цей період часу, серед них було біля 30 пар іноземців тисяч, також ми маємо локації по всіх абсолютно великих містах обласного значення, – наголосила начальниця управління у сфері державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська. 

Загалом у Львові послугою “Шлюб за добу” за увесь час існування проекту скористалися понад 5 тисяч пар.