У Львові запрацювали ще три камери фіксації порушень ПДР

logo


image

Від сьогодні, 13 жовтня, у Львові запрацювали ще три комплекси автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Про це повідомили у Патрульній поліції Львівщини.

Одна камера працює на вул. Стрийській, 292 у напрямку вул. Івана Павла ІІ. Ще одна на вулиці Василя Стуса, 39 напрямок проспекту Червоної Калини. Третій комплекс встановили на вулиці Шевченка, 313 у напрямку вул. Івана Величковського.

Дозволена швидкість руху – 50 кілометрів на годину.

За перевищення швидкості водіїв штрафуватимуть. Перевищення швидкості більш ніж на 20 км, та менше, ніж на 50 км передбачає штраф 340 гривень. При перевищенні встановлених обмежень швидкості руху більш як на 50 км/год штраф становить 1700 гривень.

Що відомоУ Львові 20 серпня запрацювали дві системи автоматичної фото- та відеофіксації порушень ПДР. Про це повідомив у Facebook начальник Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.Тоді прилади контролю “Каскад” встановили на вулиці Хуторівка, 8 у напрямку вулиці Стрийської та на вулиці Володимира Великого, 18, у напрямку вулиці Стрийської. Обмеження швидкості 50 кілометрів.На території Львівщини працюють два подібні комплекси у Солонці та Буську.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону