У Львові запрацював хаб популяризації продукції локальних виробників

logo


Редакція GrowHow.in.ua    2023-11-07У Львові відкрився хаб популяризації продукції локальних виробників. Він діятиме як своєрідний агроклуб, де фермери зможуть отримати нові знання та консультації, почерпнути новації виробництва, відвідати корисні зустрічі й семінари, знайти однодумців. Про це GrowHow повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Його створили зініціативи ГО Сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська країна» за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Також щосуботи з 10:00 по 16:00 год у хабі працюватиме ярмарок продукції локальних виробників. Там можна буде придбати фермерські сири та ковбаси, мед, овочі та фрукти, хліб та багато іншого від виробників з Львівщини. Діє Хаб у Львові на вулиці Княгині Ольги, 98к (приміщення 49).

Організатори розповіли, що на відвідувачів чекають близько 20 локальних підприємців, готових надати натуральний продукт власного виробництва, кожен з яких наділений своєю історією та душею. Також простір облаштували оздобленими ятками, які можуть бути фотозонами для гостей.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на нашканал-Telegram