У Львові засідав штаб із протидії COVID-19: що вирішили

logo


image

Йдеться, зокрема, про готовність кисневих станцій, посилення контролю за дотриманням маскового режиму, а також відкриття додаткових центрів вакцинації.

«Щойно ми провели оперативне засідання штабу з протидії Covid-19, тому що показники захворюваності сьогодні, порівнюючи із тими, що були минулого тижня, фактично зросли у декілька разів. Ми бачимо, що динаміка починає наростати. Це є дуже подібна динаміка до тієї, яка була на початку поширення попередньої хвилі, але вона є навіть більшою, ніж це було минулого разу. Ми бачимо, що сьогодні вже є понад 100 хворих із підтвердженим Covid-19, зокрема 145 – у лікарні швидкої допомоги. Тому ми сьогодні прийняли ряд рішень.

Насамперед, ми звернулись до Міністерства охорони здоров’я щодо можливості приймати ковідних пацієнтів іншим комунальним лікарням, окрім лікарні швидкої медичної допомоги. Зокрема йдеться про лікарні №8, №5, №3 та інші, а також пологовий. Також ми сьогодні прийняли рішення щодо введення готовності кисневих станцій, якщо буде надходження великої кількості підтверджених хворих на Covid-19, готовність медичного персоналу.

Другий блок – це є дотримання маскового режиму, і загалом протоколу на всіх великих підприємствах, а також у всіх школах та садочках, щоб чітко контролювати. Також контроль буде здійснюватись у транспорті, адже він є одним із комунікаційних можливостей, де може передаватись вірус. Можуть застосовуватись до перевізників штрафи, якщо правила будуть порушуватись.

Ми також прийняли рішення щодо відкриття додаткових центрів вакцинації, які, зокрема, працюватимуть і цими вихідними», – резюмував перший заступник міського голови Андрій Москаленко.