У Львові засуджено чоловіка за збут особливо небезпечних психотропів

logo


та привласнення банківської картки

За публічного обвинувачення прокурорів Франківської окружної прокуратури міста Львова 32-річного львів’янина визнано винним. Йогозасуджено за крадіжку, незаконне придбання, зберігання та збут психотропних речовин, а також їх незаконне придбання та зберігання без мети збуту та привласнення офіційних документів (ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 357 КК України).

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу Львівської обласної прокуратури.

Йому призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори в суді довели, що в одному із районів Львова обвинувачений збув особливо небезпечний психотроп – PVP місцевому мешканцю.

На товар були попередньо встановлені ціни. Замовлення «клієнт» зробив по телефону. Після цього обвинувачений призначив зустріч на останньому поверсі багатоквартирного будинку, де проживав. Під час якої передав заборонену речовину безпосередньо з рук в руки.

Під час обшуків за місцем проживання фігуранта виявлено та вилучено психотропні речовини – 4-ММСта амфетамін. Чоловік зберігав їх для власного вживання.

Окрім цього, біля будинку обвинувачений знайшов та привласнив банківську карточку 21-річного потерпілого. В подальшому він розрахувався нею в одному із місцевих магазинів за придбаний товар.

Наразі чоловік перебуває під вартою.

Досудове розслідування здійснювали слідчі відділу поліції № 2 Львівського районного управління поліції № 2 Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Коментарі

Позначки:наркотики