У Львові затвердили стратегічні напрямки розвитку громади в умовах воєнного стану

logo


UNBROKEN

Відповідну ухвалу проголосували сьогодні під час засідання сесії Львівської
міської ради, пише Кулемет.

Її розроблено спільно з головами фракцій та із залученням Ради конкурентоспроможності, яка включає представників бізнесу, громадського сектору, навчальних та наукових закладів.

Ухвала визначає основні завдання та пріоритети Львівської громади в умовах повномасштабного вторгнення.

«Завдання Львова в умовах війни – робити усе для перемоги, забезпечувати стійкість і думати про майбутнє» – йдеться у тексті ухвали.

Компоненти бачення інтегровані у
кожен із семи пріоритетів: 1. Підтримка ЗСУ 2. Розвиток економіки 3. Розвиток екосистеми людяності UNBROKEN 4. Резилієнс – спроможність виживати у складні часи 5. Співпраця з міжнародними партнерами 6. Нові сенси в освіті та культурі, національно-патріотичне виховання 7. Єдність громади та належне врядування

«Сьогодні ми затвердили Стратегічні напрями розвитку Львівської міської територіальної громади в умовах воєнного стану. Цей важливий документ визначає
пріоритети нашої діяльності в умовах воєнного часу та закладає підвалини для післявоєнного розвитку. Це дорожня карта, що дає нам можливість ефективно планувати й реалізовувати розвиток громади в умовах воєнної загрози та зберігати свою національну ідентичність», – прокоментував голова фракції «Європейська Солідарність» Петро Адамик.