У Львові завершили будівництво першого будинку для учасників АТО. Ексклюзивна екскурсія

logo
150251_u_lvovi_zavershili_budivnictvo_pershogo_b.jpeg


Як розповів у коментарі 032.ua директор ЛКП “Рембуд” Віктор Писаренко, станом на сьогодні зовнішні та внутрішні роботи виконані уже на 100%, відтак готується акт здачі будинку в експлуатацію.

“Якщо державна архітектурна інспекція не знайде серйозних зауважень, а, в принципі, їх там не повинно бути, то я думаю, що за тиждень ми уже матимемо можливість отримати сертифікат, але це не від нас тепер залежить. Будемо чекати на рішення комісії.

Після того буде здійснений розподіл, присвоєна поштова адреса. Заміри БТІ і технічні паспорти у нас вже є готові. Тільки в них треба буде вписати присвоєну поштову адресу і після цього можна уже буде виділяти людям квартири”, – каже Писаренко.

Окрім цього, залишається зробити благоустрій біля самого будинку і прокласти до нього дорогу.

За словами директора ЛКП “Рембуд” благоустрій не було зроблено, бо не відбувся тендер, втім, планується, що він буде виконаний до травня наступного року.

Що стосується дороги, її теж планують збудувати у 2018 році.

“На жаль, була заборона суду на реєстрацію договорів на оренду земельних ділянок, в тому числі під цю заборону потрапила і наша ділянка дороги, але зараз це вирішено. В нас готовий проект і ми оголошуємо тендер. Думаємо, що до весни наступного року дорога буде зроблена”, – додав Віктор Писаренко.


А поділитися?Вам має сподобатись...