У Львові завершили перший етап реконструкції площі Двірцевої біля вокзалу. Фото, відео з дрона

logo


У Львові завершився перший етап реконструкції площі Двірцевої біля головного залізничного вокзалу. У п’ятницю, 29 листопада, на площу приїхав перший трамвай.

Трамвай «Електрон» №9 вперше зустрів на площі Двірцевій мер Львова Андрій Садовий. Цей рейс виконали у тестовому режимі, а за кілька днів трамваї повністю відновлять курсування до площі Двірцевої.

Під час першої черги реконструкції на площі біля вокзалу облаштували платформи для висадки й посадки пасажирів трамваїв, автобусів, повністю замінили контактну мережу. Відтепер трамваї довозитимуть пасажирів фактично до головного входу на вокзал, а автобуси їхатимуть на вокзал окремою від автомобілів смугою.

Так виглядає площа Двірцева після завершення першої черги реконструкції

Поблизу кінцевої зупинки облаштували нову будівлю диспетчерської та електронне інформаційне табло. На хідниках замостили тротуарну плитку з тактильними елементами.

Роботи з реконструкції площі виконує відповідно ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Роботи на площі Двірцевій стартували весною 2019 року.

З настанням тепла у 2020 році продовжать реконструкцію площі Двірцевої та почнуть ремонт вулиці Чернівецької, що веде до вокзалу. Зокрема, на проїжджій частині з’явиться асфальтобетонне покриття, а місця для відстою автобусів замостять бруківкою. Вздовж проїжджої та пішохідної зони замінять освітлення, встановлять антипаркувальні стовпці. Також наступного року продовжать роботи з облаштування фонтану перед входом на вокзал та проведуть тендер на будівництво підземного паркінгу під існуючим сквером.