У Львові завершився 55-тий міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь»

У суботу, 15 вересня, у Львові завершилися міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь». Переможцями змагань стали білоруси. Серед жінок перше місце виборола Каріна Дзьомінськая, а серед чоловіків – Антон Прілєпов. Львівські лучники Вероніка Марченко і Маркіян Івашко здобули срібло. Треті місця за лучниками з Сум: Євгенією Чибісовою і Артемом Овчинніковим.

Найкращих спортсменів нагороджували мер Львова Андрій Садовий та президент всесвітньої федерації стрільби з лука, віце-президент Міжнародного Олімпійського комітету Угур Ерденер. Призери отримали медалі та грошові винагороди. Переможці ж отримали безкоштовні авіаквитки від Turkish Airlines.

Усі фото Маркіяна Лисейка

Змагання відбувалися з 10 години ранку, на площі перед оперним театром. У фіналі взяли участь 25 спортсменів.

«Цей турнір – важливий крок для Львова і для українського лучного спорту. Фестиваль «Золота осінь» показує рівень українського спорту з стрільби з лука. До того ж українська національна збірна щороку здобуває призові місця на цих змагання», – поділився враженнями президент всесвітньої федерації стрільби з лука Угур Ерденер.

У міжнародному турнірі зі стрільби з лука взяли участь 274 учасники з п’яти країн світу, зокрема Білорусі, Польщі, Великої Британії, Ізраїлю та 11-ти областей України. Мер Львова Андрій Садовий заявив, що Львів готується найближчим часом прийняти чемпіонат світу зі стрільби лука.

Нагадаємо, що саме у Львові у 1931 році було створено міжнародну федерацію стрільби з лука. А турнір, який сьогодні завершився, є одним з основних рейтингових змагань лучного сезону України 2018 року, який включений до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука.