У Львові завершився Всеукраїнський турнір із пляжного волейболу

logo


У Львові завершився традиційний Всеукраїнський турнір із пляжного волейболу. Паркет на пісок на змаганнях змінили більше сотні атлетів. Приборкували м’яча юнаки та дівчата. Окрім господарів, за нагороди змагалися спортсмени із Рівного, Ужгорода, Ланівців і Квасилова.

Учасники кажуть: класика і пляжний волейбол кардинально різні види спорту. На піску покладаєшся лише на одного напарника, тож і ціна помилки значно вища. Нестабільне покриття теж забирає більше сил. Діана і Ванесса Лозові зазначають: «Коли ти весь рік граєш в класику, то на пісок виходити трохи важко. Тут м’яч легший і більший. Але для нас важче перелаштуватися з пляжного на класику, ніж навпаки».

В одному із поєдинків зійшлися учасники зі Львова і Сокаля. Гості мали завзяту групу підтримки, яка чинила серйозний тиск на суперників. Команди обмінялися перемогами у сетах, тож все вирішив тай-брейк. Боротьба була дуже рівною, команди йшли крок у крок, але гору взяли таки сокальці. Хлопці розповідають: у тандемі працюють лише місяць. Спершу було важко знайти спільну мову на майданчику, порозумілися буквально за кілька днів до змагань.

Цей Всеукраїнський турнір відбувся вчетверте поспіль. Усього ж перевірили свої вміння на стартах 59 команд.