У Львові завершується “Форум Новобудов”

logo


Сьогодні закінчується Форму Новобудов, на якому відвідувачі можуть виграти 100 тисяч гривень. Він вперше проходить у Львові на “Арені Львів” 21-22 вересня.

Ознайомитись детальніше можна на сайті Форуму Новобудов.

Ця подія, яку організували незалежні агенти з нерухомості, дає можливість людям оцінити в комплексі всі пропозиції ринку. Це допоможе їй ознайомитись з цінами, розташуванням запропонованих варіантів житла та зробити найоптимальніший виріб у короткий термін. Також у відвідувачів є можливість вже з представниками забудовників виїхати на місце, щоб оглянути варіант майбутнього житла.

Організатори називають Форму «чорною п’ятницею» на ринку забудов, адже представлені компанії зроблять унікальні знижки. Якщо ж ви поки не плануєте купувати житло, то для вас буде цікавим семінар від експертів ринку та юристів, які розкажуть вам як не “прогоріти” у виборі житла в новобудовах, розкажуть про ризики, про плюси.

На Форумі Новобудов представлені 24 забудовники та їхні супутні компанії. Після ознайомлення з пропозиціями ринку забудов, експерти відзначають збільшення якості забудов за останні роки. Їх розглядають в комплексі: як і якість матеріалів, архітектури так і свіже, нове планування.

Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова зазначає, що за ці роки сама архітектура новобудов креативніша. Тепер вже рідше зустрічаються будинки схожі на багатоповерхову коробку, забудовники приходять до цікавих рішень.

Також для тих, хто охочий перевірити свою удачу організатори проводять конкурси, а головним призом є 100 тисяч гривень, щасливчика оберуть вже сьогодні після обіду.