У Львові завершують ремонт центру з працевлаштування людей з інвалідністю

logo


Майже 150 волонтерів долучились до ремонту приміщення центру зі збільшення можливостей для працевлаштування людей з інвалідністю, який облаштовують на базі реабілітаційного центру UNBROKEN у Львові.

Ремонтні роботи тутпроводить Львівський осередок ГО «Будуємо Україну Разом» спільно з волонтерами.

Згодом на базі відремонтованого приміщення буде облаштований барбершоп для навчання та надання перукарських послуг для пацієнтів UNBROKEN.

Завантажити фотоЗа даними БУР Львів, у приміщенні майбутнього центру вже завершили третій етап ремонтних робіт. Зараз тут дофарбовують стіни та облаштовують інклюзивний санвузол. «Спершу провели демонтаж та облаштували комунікації у приміщенні. Потім займалисякаркасом до санвузла, штукатурними та шпаклювальними роботами, а далі вже – оздоблювальні роботи. Зусиллями волонтерів залишилося завершити шліфування підлоги, дофарбувати стіни та облаштувати санвузол. Далі професійні майстри встановлять двері та необхідне для барбершопу обладнання», – пояснює Анастасія Личак, голова Львівського осередку ГО «Будуємо Україну Разом».

Завантажити фотоЗагалом до ремонтних робіт, які тривали близько місяця, залучили майже 150 волонтерів. Усі роботи вприміщенні майбутнього центру планують завершити до Великодня. Нагадаємо, на базі Першого територіального медоб’єднання Львова створять навчально-практичний центр, у якому охочих пацієнтів реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ будуть навчати перукарської майстерності та протезування. Заняття проводитимуть викладачі профтехучилищ міста. Відтак пацієнти, які отримають нові навички, зможуть надавати послуги іншим пацієнтам, а після завершення лікування — почати працювати у новій сфері.

Проєктстворення центру зі збільшення можливостей для працевлаштування людей з інвалідністю реалізує управління інвестицій та проєктів Львівської міської ради. Проєкт фінансують у рамках грантової підтримки Програми розвитку ООН за фінансової підтримки урядів Кореї та Німеччини, за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Читати далі

Saturday April 27th, 2024

До Львова на освітнє обговорення приїхало понад 200 педагогів з різних регіонів України

Thursday April 25th, 2024

У Львові відбувся перший чемпіонат з робототехніки «Ліга Robosumo Lviv»

Sunday April 21st, 2024

Гранти від міста для виробників MilTech

Saturday April 20th, 2024

До Львова на освітню конференцію приїде 200 педагогів зі всієї України

SaturdayApril 20th, 2024

Два Львівські університети увійшли в світовий рейтинг QS World University Rankings 2024

Friday April 19th, 2024

Вчителька з Сокаля – фіналістка всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

Wednesday April 17th, 2024

Від початку року ваучер на навчання отримали майже 700 жителів Львівщини

Sunday April 14th, 2024

Червоноградці Дем‘ян Подолець та ДанилоМитрофанов – призери Всеукраїнської олімпіади з біології

Friday April 12th, 2024

В Червоноградському технікуві відкрили навчально-практичний центр відновлювальної енергетики

Wednesday April 10th, 2024

На базі ліцею у Червонограді запрацював навчально-практичний центр відновлювальної енергетики