У Львові завершують будувати з’їзд з Сихівського моста на вул. Хуторівку. Схема

logo


У рамках проекту «Трамвай на Сихів» у Львові будують ще один з’їзд, який з’єднає Сихівський міст із вулицею Хуторівкою.фото: аlex-shutyuk.livejournal.com

фото: аlex-shutyuk.livejournal.com

Як розповів Tvoemisto.tv директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, основні роботи на з’їзді вже завершені, дорогу планують покрити ще одним шаром асфальту та встановити освітлення. Після цього вже запустять транспорт.

Як додав Олег Береза, вулиця Хуторівка не входила у проект будівництва з’їзду з Сихівського моста, проте також потребує термінового ремонту: «Потрібно вирішити, за чиї кошти відбудеться ремонт, але його потрібно зробити. Дорога на вулиці Хуторівці у жахливому стані».

Нагадаємо, як зазначала раніше у коментарі Tvoemisto.tv Вікторія Фалюта, заступниця директора з фінансових питань ЛКП «Львівавтодор», завершити облаштування з’їзду з моста планують до травня. З’їзд будують за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР): у межах дофінансування, яке надали для заміни колектора на вулиці Стуса та укріплення Сихівського моста для руху трамваїв. Загальна вартість проекту «Трамвай на Сихів» становить понад 25 мільйонів євро. Останній платіж Львів сплатить у 2024-му році. 

Підготував Ярослав Сиваківський,схему надали у ЛКП «Львівавтодор»