У Львові збирають світлини з Майдану

logo
151151_u_lvovi_zbirajut_svitlini_z_majdanu.jpeg


18.11.2017, 15:43

фотографии, Евромайдан, выставкаМеморіальний музей тоталітарних режимів “Територія Терору” розпочинає ініціативу зі збору світлин, зроблених на Майдані безпосередніми його учасниками. Отримані фото увійдуть до майбутньої фотовиставки музею, присвяченої подіям Революції Гідності листопаду 2013 – лютого 2014 року. Про це повідомляється на сторінці музею у Facebook.

“Якщо у вашому домашньому фотоархіві є світлини, які символізують для вас переломні моменти Євромайдану, передають тогочасну атмосферу, дають відповіді на питання: чим Майдан був для мене – на яких зображено вас, ваших друзів, звичайних перехожих, активних учасників протестів чи просто панорамні фото місць протистоянь, – надсилайте їх нам”, – зазначають представники музею.

Кожен бажаючий може відправити до 10-ти знімків. Музей залишає за собою право на відбір світлин, які увійдуть до фотовиставки. Окрім того, ви можете передати особисті майданні артефакти, які доповнять виставку. До участі запрошуються учасники/учасниці Майданів із різних куточків України та світу. Усі надіслані фото та об’єкти можуть бути передані на довгострокове зберігання та увійти у фонд музею за бажанням дарувальника. 

Надсилати фотографії просять на електронну скриньку territoryterror@gmail.com. До фото необхідно додати текстовий документ з наступною інформацією: прізвище та ім’я автора фото, або інформацію про джерело, контактний номер телефону, орієнтовна дата та місце зйомки, підпис до фото та (за бажанням) історію його появи. Учасники збору світлин своєю участю підтверджують, що вони є авторами надісланих робіт та/або мають права на їх використання та фактом участі не порушують авторських прав інших осіб. Музей приймає світлини на безоплатній основі.

Прийом фоторобіт триватиме до 30 листопада. Відкриття фотовиставки, створеної на основі отриманих світлин, планується у середині грудня на території музейного комплексу “Територія Терору” (м. Львів, просп. В. Чорновола, 45 г). Контактна особа: завідувач інформаційно-освітнього відділу музею – Анна Шиманська, тел. 0967835096.

Мемориальный музей тоталитарных режимов “Территория террора” начинает инициативу по сбору фотографий, сделанных на Майдане непосредственными его участниками. Полученные фото войдут в будущую фотовыставку музея, посвященную событиям Революции Достоинства ноября 2013 – февраля 2014 годов. Об этом сообщается на странице музея в Facebook.

“Если в вашем домашнем фотоархиве есть фотографии, которые символизируют для вас переломные моменты евромайдан, передают тогдашнюю атмосферу, дают ответа на вопрос: чем Майдан был для меня – на которых изображены вы, ваши друзья, прохожие, активные участники протестов или просто панорамные фото мест противостояний, – присылайте их нам”, – отмечают представители музея.

Каждый желающий может отправить до 10-ти снимков. Музей оставляет за собой право на отбор фотографий, которые войдут в фотовыставки. Кроме того, вы можете передать личные площадные артефакты, которые дополнят выставку. К участию приглашаются участники/участницы Майданов из разных уголков Украины и мира. Все присланные фото и объекты могут быть переданы на долгосрочное хранение и войти в фонд музея по желанию дарителя.

Присылать фотографии просят на электронную почту territoryterror@gmail.com. К фото необходимо добавить текстовый документ со следующей информацией: фамилия и имя автора фото, или информацию об источнике, контактный номер телефона, ориентировочная дата и место съемки, подпись к фото и (по желанию) историю его появления. Участники сбора фотографий своим участием подтверждают, что они являются авторами присланных работ и/или имеют права на их использование и фактом участия не нарушают авторских прав других лиц. Музей принимает фотографии на безвозмездной основе.

Прием фоторабот продлится до 30 ноября. Открытие фотовыставки, созданной на основе полученных фотографий, планируется в середине в декабре на территории музейного комплекса “Территория террора” (г. Львов, просп. В. Черновола, 45 г). Контактное лицо: заведующий информационно-образовательного отдела музея – Анна Шиманская, тел. 0967835096.


А поділитися?Вам має сподобатись...