У Львові збудують новий автосалон

logo
218880_u_lvovi_zbudujut_novij_avtosalon.jpeg


Салону з продажу автівок знаходитиметься на перехресті вул. Пасічна – Зелена.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради надав містобудівні умови та обмеження на будівництво ТзОВ “Мостнафта” салону з продажу і діагностики автомобілів на вул. Пасічній – вул. Зеленій.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Автосалон фірма зводитиме на земельній ділянці, площею 0,2 га, яка призначена для будівництва та обслуговування іншихбудівель громадської забудови. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови, а вид використання – для будівництва та обслуговування сервісного центру з продажу та обслуговування автомобілів.

Функціональне призначення ділянки – зона КС-5 – зонарозміщення об’єктів 5 класу санітарної класифікації відповідно до зонінгу Сихівського району.

Як йдеться у проекті рішення, висота автосалону не повинна перевищувати 10 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки становить 50%. 

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, підприємство зареєстроване у зареєстроване з 1998 року у місті Мостиська, його власниками є Зеновій, Олександр, Дзвінка Будинські.

Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель.

Нагадаємо, минулоріч ТзОВ “Мостнафта” отримала від Львівської ОДА землю у Бродівському районі для будівництва заправки.

Додамо, також на вул. Кульпарківській ТзОВ “Баварія Львів” зведе автосалон BMW.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.


А поділитися?