У Львові збудують новий торговельний центр із підземним паркінгом. Фото

logo


У Львові на вулиці Стрийській побудують новий чотириповерховий торговельний центр. Він матиме підземний паркінг на 39 місць.

Про це повідомили у “Твоє місто”.

У Львові збудують сучасний урбан-парк за 100 млн гривень: яким він буде

Подробиці будівництва

Архітектурно-містобудівна рада затвердила будівництво торговельного центру на вул. Стрийській, 332. Під будівлю виділили ділянку комунальної землі площею 0,2050 гектарів. 

ТЦ у Львові

Зараз там розташований меблевий павільйон. На його місці зведуть чотириповерховий торговельний центр з підземною парковкою.

Під час засідання, головний архітектор Львова Антон Коломєйцев зазначив, що потрібно допрацювати зовнішній вигляд фасаду будівлі, зокрема “додати йому об’єму”.

Новий ТЦ

Також для початку будівництва інвестор ПП “Золота підкова” має ще звернутися за містобудівними умовами та обмеженнями до Львівської міської ради. 

Новини про будівництво на Львівщині

Львів візьме кредит у Європейського інвестиційного банку, щоб міські вулиці стали безпечними. Організацію руху змінять на головних магістралях. Перелік доріг ще не утверджений, але вже відомо, що розпочнуть із перехрестя вулиць  Грінченка – Мазепи.
На вулиці Варшавській, 157 у Львові міська інспекція ДАБК викрила незаконне будівництво. Забудовник замість індивідуального житла звів багатоквартирний будинок.