У Львові жінка, якій не давали шансів на материнство, народила дитину

logo


У Львові жінка, якій не давали шансів на материнство, народила дитину

Дитина з’явилась на світ завдяки зусиллям медиків Львівської обласної клінічної лікарні.

У Львові жінка, якій не давали шансів на материнство, народила дитину

Про це
повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

У Христини – полікістоз, жінка після операції на щитовидці, їй повністю видалили щитоподібну залозу.

«Згідно статистики і клінічних показів, жінки з таким діагнозом не вагітніють, тим паче на тлі полікістозу. Та втім, Божа ласка робить свої чуда і провадить нами, лікарями, в медицині. Я був на постійному контакті з головним ендокринологом України, професором Володимиром Паньківим.
Нашій успішній історії із пацієнткою і він був подивований: вагітність, пологи, здорова доношена дитина», – зазначив лікар Олександр Паєнок.

«Мені ніхто не давав надії, усі лікарі з якими я спілкувалася, говорили, що з моїми діагнозами я не зможу мати дітей. Мені 25 років, до того як потрапити сюди, в пологовий будинок ЛОКЛ, я лікувала щитовидку, ще у мене полікістоз. Одним словом непрості проблеми зі здоровʼям, втім бажання бути мамою мене не покидало, навіть, коли
здавалося, що надії немає. Ми з чоловіком Романом поїхали в монастир і просили Бога про дітей і медиків, які б мені допомогли. Це була моя остання надія і я собі думала, якщо цього разу нічого не вдасться, тоді вже так і буде. Та вже достатньо скоро я познайомилася із лікарем, акушер-гінекологом, професором Олександром Паєнком. Це перший лікар, який сказав, що все буде добре, до моєї ситуації він підійшов дуже скрупульозно, він вибудував чіткий план, що і як має бути у моєму випадку, спілкувався
зі мною, давав конкретні рекомендації», – розповідає пацієнтка Христина Копач.

Контроль за перебігом вагітності був з 32 тижня. Вже на 39-40 тижні вагітності медики провели оперативне втручання – кесарський розтин, було відшарування плаценти.

На світ зʼявився здоровий хлопчик вагою 3300 г, довжиною 51 см.