У Львові жінок запрошують на безкоштовні курси швейної справи

logo


Жінок, які хочуть опанувати нову справу, запрошують до участі у проєкті SEW Ukraine. Тут охочі зможуть безкоштовно опанувати нову професію швеї та навчитись працювати у Системі автоматизованого проєктування і розрахунку.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.«Швейна справа – цікава та перспективна професія, що стане вашим ключем до успішної кар’єри. На безкоштовних курсах за підтримки уряду Канади та Львівської міської ради вам допоможуть
отримати нові знання та навички», – розповідають організатори.

Навчання відбудуться у закладах професійно-технічної освіти в різних куточках міста Львова. Тож учасники можуть обрати адресу, котра їм локально комфортна:

 Львівське вище професійне училище побутового обслуговування, вул. Б. Хмельницького, 50А;  Міжрегіональний Центр Професійно-Технічної Освіти Художнього Моделювання І Дизайну , вул. О. Кульчицької, 2 та вул. Городоцька, 195;  Львівське ВПУ технологій та сервісу , вул. М. Кривоноса, 18.

Взяти участь у проєкті можливо виключно за попередньої реєстрації: https://forms.gle/5XAoF76m45eDbxRs6

Початок навчань – вже у другій половині вересня 2023 року. Кількість місць обмежена.

За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів БО «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» за телефонами: 066 139 01 98, 095 756 29 25.

Проєкт спрямований на підтримку економічної спроможності жінок в Україні.

Навчання відбуваються у рамках реалізації проєкту SEW Ukraine у співвиконанні Co-operative
Development Foundation of Canada та БО «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ» за фінансової підтримки Global Affairs Canada.

Підготувала Анастасія Андрійчук, Leopolis.news