У Львові жителів закликають повідомляти про мітки на асфальті, деревах, дахах будинків

logo


image

19:51, Сьогодні

Надійне джерело

Львів’ян закликають повідомляти про мітки правоохоронцям. 

25 лютого у Львові мешканці разом з правоохоронцями виявляють різні мітки на асфальті, деревах, на балконах і дахах будинків. Їх просять просять активно замальовувати та обов’язково повідомляти у поліцію про це. Повідомило видання “Твоє місто”. 

“Мешканців просять виявляти мітки, замальовувати, повідомляти поліцію, обов’язково по можливості з даними, хто це замальовує, як це виглядає, на чому особа пересувається. Добре, що мешканці активно самостійно виявляють та замальовують такі мітки, проте прошу – узгоджувати свої дії з відділками поліції, щоб була комунікація”, – зазначив капітан поліції Дмитро Міхалець.

Мітки є різних виглядів. Зазвичай вони нанесені у вигляді хреста чи хреста в колі яскравою фарбою. Особливо мешканців просять бути пильними та перевіряти свої будинки.

Крім балконів, їх можуть ставити на дахах, особливо якщо старі багатоповерхівки 60 – 70 років, де легко дістатися на сам дах. Відтак, просять перевірити голів ОСББ або відповідальних осіб, чи є такі наявні. При наявності таких, варто їх засипати землею або зафарбовувати у колір площі, на якій нанесено мітку. 

За словами мера Львова Андрія Садового, про мітки можна повідомляти на “Гарячу лінію міста” за номером 1580.  Районні адміністрації мають доручення оперативно зафарбовувати будь-які незрозумілі позначки на будинках. 

Правоохоронці просять інформувати про підозрілі мітки та пересування ворога. Варто повідомляти, якщо помітили підозрілих людей або автомобілі. Можна телефонувати на лінію 102 або повідомляти у чат-боті у Telegram @ukraine_avanger_bot. Важливо, що фото потрібно робити через чат-бот і додавати мітку. 

Фото на головній: “Типовий Львів”, телеграм 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію